Pískujeme do Sing Wine


Pro naše služby dekorace láhví, jsme si vybrali rodinné vinařství Sing Wine, které se nachází ve Velkých Bílovicích.


Line Classic

Řada Classic jsou zemská vína, suchá, s maximálním obsahem cukru 5g/l. Vína jsou svěží s příjemným odrůdovým charakterem a vhodná pro každodenní využití jak v gastronomii, tak i pro příjemná a dlouhá posezení s přáteli a rodinou.


 

Line Fresh

Řada Fresh je tvořena zemskými, jakostními a přívlastkovými víny, která jsou jemně naperlena. Vína z této řady jsou tak ideálním společníkem pro letní dny, grilování, jako přípitek nebo dezertní víno.


 

Line Exclusive

V nabídce řady Exclusive jsou jakostní a přívlastková vína s různým obsahem zbytkového cukru, vyvážená výraznou ale příjemnou kyselinkou. Obsah alkoholu je vždy přizpůsoben vyzrálosti hroznů a tedy i zbytkovému cukru. Vína se hodí k významným i nevýznamným příležitostem, jsou mohutnější a uhlazenější než vín řady Classic.


 

Line Premium

Řada Premium nabízí kolekci jakostních a přívlastkových vín suchých, polosuchých a polosladkých, jejich obsah cukru se pohybuje od 4 do 17g/l a alkoholu do 12 %. Tato vína se vyznačují svou ovocitostí a intenzivní vůni.

Apple Cider Sing Wine


Představujeme a zároveň zařazujeme do naší nabídky Apple Cider Sing Wine, na jehož zpracování jsme použili jablíčka z našich ovocných sadů z Velkých Bílovic. Náš nový cider je krásně osvěží a hodí se ke každému jídlu, na párty s přáteli či rodinou anebo jen tak sledování dobrého filmu. 

Odrůdy, z kterých jsme vyrobili náš první cider, jsou Granny Smith pro jeho větší kyselinu a chuť po lesních jahodách a Jona Prince s jemnou a šťavnatou chutí a vůní skořice. Cider vzniká jednoduchou fermentací jablečné šťávy při nízké teplotě a následnou filtrací. Tím si udržuje příjemnou a svěží chuť s pikantní kyselinou, která je doplněna jemným perlením CO2. 

Produkt je čistě přírodní. Doporučujeme podávat s ledem nebo dobře vychlazený.
sing_wine_logo.jpg
sing_wine_01.png
apple_cider_small1.png

Search

Sledujte nás ...